Billedet på sidehoved

Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
- 4. skemaperiode
- TSFO start
09:00-14:25 Start TSFO (forældre deltager hele dagen) BØRNEHUSET
lørdag, 07-04-2018
10:00-22:00 Rock i RUSK X1, 1X1, 2A, 4A, 5X1, 7A, 8A, 8B, 9A, 9B, 3X1, 3X2, 6X1, 6X2, 9X1, 9X2, BØRNEHUSET
Uge 15
tirsdag, 10-04-2018
09:40-11:10 Trafikambassadør, Peter Bleis, 9. årgang 9X1, 9X2 EM, MA
torsdag, 12-04-2018
19:00-19:30 Valgmøde ifm. valget til fællesbestyrelsen (kom og hør om arbejdet og valget) A, 2A, 4A, 6A, 6B, 7A, 8A, 8B, X1, X2, 1X1, 1X2, 3X1, 3X2, 5X1, 5X2, 9X1, 9X2
19:00-21:00 Fællesbestyrelsesmøde
Uge 16
mandag, 16-04-2018
09:30-10:30 Teater forestilling (4-5 årige, TSFO, 0.+1.kl) X1, X2, 1X1, 1X2, BØRNEHUSET ABH, BJ, DT, EC, GM, KH, KSC, LE, LP, MAR, MT, BR, TSE, AH, AN, AS, HBA, HL, HM, LM, LR, MAT, OB, RB, MG, HB, NR, TI, IP, EJ
11:30-12:30 Teater forestilling (2.+3.+4. kl.) 2A, 4A, 3X1, 3X2 AS, HL, IK, IM, LM, LR, MS, OB, RB, MAT, AJ, BV, HW, IP, SF, JR, ME, CM, FØ, HG, JL, CP
tirsdag, 17-04-2018
10:00-10:45 Teaterforestilling (3-6 årige, TSFO, 0.kl) X1, X2, BØRNEHUSET EJ, IP
12:00-12:45 Teaterforestilling (1.+2.+3. kl.) 2A, 1X1, 1X2, 3X1, 3X2 AH, AN, AS, HBA, HL, HM, LM, LR, MAT, OB, RB, MG, IK, IM, MS, AJ, BV, HW, IP, SF, JR, ME
onsdag, 18-04-2018
09:45-10:30 Teaterforestilling i Børnehuset (3-6 årige, TSFO) BØRNEHUSET EJ, IP, ABH, BJ, DT, EC, GM, KH, KSC, LE, LP, MAR, MT, BR, TSE
11:00-12:15 Teaterforestilling (7. + 9. kl.) 7A, 9X1, 9X2 AH, AS, CM, FØ, HL, JL, KB, LR, OB, RP, SH, TS, JC, FT, AJ, AL, EM, HG, HW, MA, CP
11:45-12:30 Teaterforestilling i Børnehuset (0.+1.kl.) X1, X2, 1X1, 1X2 ABH, BJ, DT, EC, GM, KH, KSC, LE, LP, MAR, MT, BR, TSE, AH, AN, AS, HBA, HL, HM, LM, LR, MAT, OB, RB, MG, HB, NR, TI
13:00-14:15 Teaterforestilling (8AB) 8A, 8B AS, BG, CM, EM, FØ, HG, JC, JL, KB, LR, OB, SH, TS, CP, FT
torsdag, 19-04-2018
09:30-10:00 Teaterforestilling i Børnehuset ((1-4 årige) BØRNEHUSET ABH, BJ, DT, EC, GM, KH, KSC, LE, LP, MAR, MT, BR, TSE
10:30-11:15 Teaterforestilling (2.+3.+4. kl.) 4A, 2A, 3X1, 3X2 AS, HL, IK, IM, LM, LR, MS, OB, RB, MAT, AJ, BV, HW, IP, SF, JR, ME, CM, FØ, HG, JL, CP
Uge 17
mandag, 23-04-2018
- Årskarakterer 9.kl
Uge 18
mandag, 30-04-2018
19:00-20:00 Rock i Rusk evalueringsmøde for frivillge